• Grono Pedagogiczne

        • Edukacja wczesnoszkolna

        • Anna Bepierszcz

          Iwona Chwalińska

          Lidia Dębkowska

          Joanna Dudek

          Magdalena Gołębiewska

          Martyna Hummel

          Iwona Kazik

          Monika Kądziela – Woźniak

          Danuta Kotowska

          Daria Nasiłowska

          Paulina Płuciennik – Cioch

          Alicja Podolska

          Violetta Stawarska

          Sylwia Uździcka

          Beata Woźniak

          Ewa Zarzycka

        • Nauczyciele współorganizujący kształcenie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych:

        • Monika Bigos

          Agnieszka Cyronek

          Barbara Duplaga

          Beata Jaźwińska-Drygas

          Aneta Fafius

          Joanna Knobloch

          Anna Kulesza

          Hanna Łęcka

          Marta Markowska

          Daria Nazurek - Panek

          Ewa Naszewska

          Anna Pajor

          Marta Panek – Ruge

          Anna Podleśna - Guarize

          Julita Pyś – Wijas

          Anna Sienkiel

          Agnieszka Wabik – Piórkowska

          Karolina Wachnik

          Katarzyna Wojtaś

          Anita Wyralska

          Anna Zając

          Krystyna Żarnoch

        • Wychowawcy świetlicy:

        • Marzanna Jarząbek - społeczny kierownik świetlicy

          Sylwia Materska

          Urszula Miłej – Popiołek

          Agnieszka Nowaczek

          Marta Panek – Ruge

          Alicja Siwińska

          Ewa Zarzycka

        • Język polski

        • Monika Kamionka

          Magdalena Nurkowska

          Aneta Trojakowska – Ciura

          Beata Zdunek

        • Język angielski

        • Magdalena Kolęda

          Ewa Forma

          Paweł Ogrodniczek

          Anna Sienkiel

          Dorota Puślecka

          Katarzyna Żyra

        • Matematyka

        • Grażyna Baka – Zielińska

          Izabela Dobrowolska

          Renata Koperwas

          Diana Olszewska

          Monika Sołtys - Drobnik

        • Historia

        • Tatiana Tijewska

          Damian Stachański

        • Wiedza o społeczeństwie

        • Damian Stachański

        • Edukacja dla bezpieczeństwa

        • Katarzyna Stań

        • Informatyka

        • Joanna Derus

          Renata Koperwas

          Anita Wyralska

        • Język niemiecki

        • Agata Norowska

          Ewelina Ostrowska

        • Geografia

        • Ewa Gońda

        • Biologia/ Przyroda

        • Lidia Wacławek

          Paulina Godlewska

        • Chemia

        • Justyna Sochacka 

        • Fizyka

        • Monika Sołtys - Drobnik

        • Religia

        • Marek Krawczak

          Katarzyna Poprawa

        • Wychowanie fizyczne

        • Wioleta Janiszek

          Magdalena Kulmaczewska

          Anna Lukowska

          Piotr Ogrodniczek

          Arkadiusz Roziński

          Agnieszka Wabik – Piórkowska

        • Plastyka

        • Aneta Fafius

        • Muzyka

        • Dominika Paszkowska

        • Technika

        • Joanna Derus

          Arkadiusz Roziński

        • Doradztwo zawodowe

        • Joanna Knobloch

        • Biblioteka

        • Anna Fałek

          Wanda Krauze

        • Pedagog

        • Ewa Milczarek

        • Pedagog specjalny

        • Anita Wyralska

        • Psycholog

        • Małgorzata Węglińska

        • Logopeda

        • Kamila Sutkowska

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 8 w Pruszkowie, ul. Obrońców Pokoju 44
      • sp8@miasto.pruszkow.pl
      • 227586893 telefony komórkowe Szkoły: 500 641 804; 500 641 796
      • ul. Obrońców Pokoju 44 05-800 Pruszków Poland
      • Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek, 15.04.2022 nasza Szkoła będzie czynna do godziny 14:00. W czasie ferii oraz wakacji szkoła jest czynna dla interesantów w godzinach 8:00 - 14:00. W piątki interesantów nie przyjmujemy - jest to dzień wewnętrzny placówki.
    • Logowanie