• Konsultacje dla uczniów i rodziców

        • Godzina dostępności nauczycieli

        •  

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Dzień tygodnia

          Godziny

          1

          Baka - Zielińska Grażyna

          Wtorek

          12:50 - 13:50

          2

          Bepierszcz Anna

          Środa

          12:30 - 13:40

          3

          Bigos Monika

          Wtorek

          13:40 - 14:40

          4

          Chwalińska Iwona

          Środa

          7:45 - 8:45

          5

          Derus Joanna

          Wtorek

          11:45 - 12:45

          6

          Dębkowska Lidia

          Czwartek

          8:45 - 9:45

          7

          Dobrowolska Izabela

          Poniedziałek

          12:50 - 13:50

          8

          Dudek Joanna

          Wtorek

          10:35 - 11:35

          9

          Duplaga Barbara

          Piątek

          10:45 - 11:45

          10

          Fafius Aneta

          Środa

          15:20 - 16:20

          11

          Fałek Anna

          Wtorek

          12:35 - 13:35

          12

          Forma Ewa

          Środa

          11:45 - 12:45

          13

          Godlewska Paulina

          Środa

          14:40 - 15:40

          14

          Gołębiewska Magdalena

          Poniedziałek

          9:50 - 10:50

          15

          Gońda Ewa

          Wtorek

          10:45 - 11:45

          16

          Hummel Martyna

          Wtorek

          8:40 - 9:40

          17

          Janiszek Wioleta

          Środa

          8:50 - 9:50

          18

          Jarząbek Marzanna

          Wtorek

          6:30 - 7:30

          19

          Jaźwińska - Drygas Beata

          Środa

          11:45 - 12:45

          20

          Kamionka Monika

          Piątek

          11:30 - 12:30

          21

          Kazik Iwona

          Poniedziałek

          13:35 - 14:35

          22

          Kądziela - Woźniak Monika

          Poniedziałek

          11:30 - 12:30

          23

          Knobloch Joanna

          Środa

          13:30 - 14:30

          24

          Kolęda Magdalena

          Środa

          9:50 - 10:50

          25

          Koperwas Renata

          Wtorek

          7:55 - 8:55

          26

          Kotowska Danuta

          Środa

          9:50 - 10:50

          27

          Krauze Wanda

          Czwartek

          13:30 - 14:30

          28

          Krawczak Marek

          Środa

          11:30 - 12:30

          29

          Kulesza Anna

          Piątek

          8:55 - 9:55

          30

          Kulmaczewska Magdalena

          Wtorek

          15:00 - 16:00

          31

          Lukowska Anna

          Poniedziałek

          12:30 - 13:30

          32

          Łęcka Hanna

          Środa

          12:50 - 13:50

          33

          Markowska Marta

          Wtorek

          11:30 - 12:30

          34

          Materska Sylwia

          Piątek

          6:30 - 7:30

          35

          Mazurek-Panek Daria

          Środa

          12:30 - 13:30

          36

          Milczarek Ewa

          Środa

          15:30 - 16:30

          37

          Milej - Popiołek Urszula

          Czwartek

          11:00 - 12:00

          38

          Nasiłowska Daria

          Środa

          9:30 - 10:30

          39

          Naszewska Ewa

          Poniedziałek

          9:45 - 10:45

          40

          Norowska Agata

          Piątek

          11:35 - 12:35

          41

          Nowaczek Agnieszka

          Piątek

          16:30 - 17:30

          42

          Nurkowska Magdalena

          Czwartek

          13:35-14:35

          43

          Ogrodniczek Paweł

          Środa

          10:45 -11:45

          44

          Ogrodniczek Piotr

          Poniedziałek

          12:30 - 13:30

          45

          Olszewska Diana

          Wtorek

          15:00 - 16:00

          46

          Ostrowska Ewelina

          Poniedziałek

          10:45 - 11:45

          47

          Pajor Anna

          Środa

          8.50-9.50

          48

          Panek - Ruge Marta

          Piątek

          10:45 - 11:45

          49

          Paszkowska Dominika

          Wtorek

          12:50 - 13:50

          50

          Płuciennik - Cioch Paulina

          Poniedziałek

          9:50 - 10:50

          51

          Podleśna-Guarize Anna

          Czwartek

          9:45 - 10:45

          52

          Poprawa Katarzyna

          Środa

          8:50 - 9:50

          53

          Puślecka Dorota

          Środa

          8:45 - 9:45

          54

          Roziński Arkadiusz

          Wtorek

          9:50 - 10:50

          55

          Sienkiel Anna

          Poniedziałek

          12:30 - 13:30

          56

          Siwińska Alicja

          Czwartek

          9:45 - 10:45

          57

          Sochacka Justyna

          Środa

          13:40 - 14:40

          58

          Sołtys - Drobnik Monika

          Środa

          8:30 - 9:30

          59

          Stachański Damian

          Środa

          9:50 - 10:50

          60

          Stań Katarzyna

          Czwartek (1 i 3 tydzień)

          7.00-8.00

          61

          Stawarska Violetta

          Wtorek

          12:00 - 13:00 lub 17:00 - 18:00 (praca zmianowa)

          62

          Sutkowska Kamila

          Piątek

          8:30 - 9:30

          63

          Tijewska Tatiana

          Czwartek

          15:25 - 16:25

          64

          Trojakowska - Ciura Aneta

          Środa

          12:35 - 13:35

          65

          Uździcka Sylwia

          Środa

          11:00 - 12:00 lub 12:00 - 13:00 (praca zmianowa)

          66

          Wabik - Piórkowska Agnieszka

          Środa

          8:00 - 9:00

          67

          Wachnik Karolina

          Wtorek

          8:45 - 9:45

          68

          Wacławek Lidia

          Czwartek (1 i 3 tydzień)

          12:30 - 13:30

          69

          Węglińska Małgorzata

          Wtorek

          15:30 - 16:30

          70

          Wojtaś Katarzyna

          Środa

          11:45 - 12:45

          71

          Woźniak Beata

          Poniedziałek

          10:40 - 11:40

          72

          Wyralska Anita

          Poniedziałek

          7:55 - 8:55

          73

          Zając Hanna

          Czwartek

          10:45 - 11:45

          74

          Zarzycka Ewa

          Wtorek

          13:30 - 14:30

          75

          Zdunek Beata

          Czwartek

          10:35 - 11:35

          76

          Żarnoch Krystyna

          Poniedziałek

          13:45 - 14:45

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 8 w Pruszkowie, ul. Obrońców Pokoju 44
      • sp8@miasto.pruszkow.pl
      • 227586893 telefony komórkowe Szkoły: 500 641 804; 500 641 796
      • ul. Obrońców Pokoju 44 05-800 Pruszków Poland
      • Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek, 15.04.2022 nasza Szkoła będzie czynna do godziny 14:00. W czasie ferii oraz wakacji szkoła jest czynna dla interesantów w godzinach 8:00 - 14:00. W piątki interesantów nie przyjmujemy - jest to dzień wewnętrzny placówki.
    • Logowanie