• Zajęcia pozalekcyjne

        • Oferta bezpłatnych zajęć organizowanych na terenie szkoły

        •  

          Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów  w roku szkolnym 2022/2023
            Nazwa zajęć Nazwisko i imię nauczyciela Dzień Godzina sala
          Klasy II i III koło teatralne Hummel Martyna poniedziałek 10.45-11.30 scena
          czwartek 10.45-11.30 scena
          koło informatyczne Markowska Marta środa 9.50-10.35 27
          koło matematyczne Woźniak Beata  środa 11.45-12.30 41
          koło językowe      Forma Ewa wtorek 13.45-14.30 48
          koło przyrodnicze Wacławek Lidia czwartek 9.50-10.35 26
          czwartek 13.45-14.30 32
          koło plastyczne Nowaczek Agnieszka wtorek 8.45-9.30 świetlica
          koło muzyczne Paszkowska Dominika poniedziałek 9.50-10.35 świetlica
          koło sportowe Lukowska Anna poniedziałek 15.25-16.10 gim (duża)
          środa 12.50-13.35 gim (mała)
          czwartek 12.50-13.35 gim (mała)
          Klasy IV-VIII koło plastyczne Fafius Aneta  środa 14.35-15.20 45
          piątek 9.50-10.35 45
          koło sportowe Ogrodniczek Piotr środa 15.25-16.35 gim(mała)
          koło historyczna Tijewska Tatiana wtorek 14.35-15.20 40
          koło przyrodniczo-biologiczna Godlewska Paulina piątek 14.35-15.20 49
          koło informatyczne Derus Joanna  środa 14.35-15.20 46
          koło matematyczne Dobrowolska Izabela środa 13.45-14.30 48
          koło muzyczne Paszkowska Dominika środa 13.45-14.30 30
          koło chemiczne Sochacka Justyna   wtorek 14.35-15.20 50
          koło geograficzne Gońda Ewa    piątek 13.45-14.30 48
          koło fizyczne     Sołtys - Drobnik Monika   poniedziałek 14.35-15.20 50
          koło teatralne Trojakowska-Ciura Aneta czwartek 14.35-15.20 43
          Klasy VIII koło WOS   Stachański Damian   czwartek 14.35-15.20 49
          koło matematyczne Koperwas Renata piątek 14.35-15.20 32
          koło polonistyczne Kamionka Monika środa 14.35-15.20 44
           
          Klasy VII-VIII SKS - siatkówka dziewcząt Wabik-Piórkowska Agnieszka poniedziałek 16.10-17.10 gim (duża)
          środa 16.10-17.10 gim (duża)
          Klasy IV-VI SKS - siatkówka dziewcząt Janiszek Wioleta poniedziałek 16.10-17.10 gim (duża)
          środa 16.10-17.10 gim (duża)
          Klasy V-VIII SKS - gry zespołowe Roziński Arkadiusz poniedziałek 15.25-16.25 gim (mała)
          wtorek 14.30-15.30 gim(mała)

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 8 w Pruszkowie, ul. Obrońców Pokoju 44
      • sp8@miasto.pruszkow.pl
      • 227586893 telefony komórkowe Szkoły: 500 641 804; 500 641 796
      • ul. Obrońców Pokoju 44 05-800 Pruszków Poland
      • Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek, 15.04.2022 nasza Szkoła będzie czynna do godziny 14:00. W czasie ferii oraz wakacji szkoła jest czynna dla interesantów w godzinach 8:00 - 14:00. W piątki interesantów nie przyjmujemy - jest to dzień wewnętrzny placówki.
    • Logowanie