KONSULTACJE DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Lp. Nauczyciel Termin
1 Antonik Agnieszka poniedziałek 10:45-11:30
2 Baka-Zielińska Grażyna poniedziałek 12:50-13:35
3 Bepierszcz Anna w godz. pracy oddziału przedszkolnego
4 Bigos Monika piątek 10:45-11:30
5 Chałatkiewicz Krystyna poniedziałek 14:35-15:20
6 Derus Joanna środa 10:45-11:30
7 Dudek Joanna piątek 9:50-10:35
8 Duplaga Barbara poniedziałek 9:50-10:35
9 Drewecka Anna w godz. pracy oddziału przedszkolnego
10 Fałek Anna w godz. pracy biblioteki
11 Grabowska Małgorzata czwartek 8:00-8:45
12 Gruchała Małgorzata poniedziałek 8:55-9:40
13 Jackowska Urszula w trakcie godzin pracy
14 Janiszek Wioleta wtorek 10:45-11:30
15 Jarząbek Marzena w godz. pracy świetlicy
16 Jaźwińska-Drygas Beata czwartek 9:50-10:35
17 Kamionka Monika piątek 9:50-10:35
18 Knobloch Joanna czwartek 11:45-12:30
19 Koperwas Renata poniedziałek 11:45-12:30
20 Kotowska Danuta wtorek 12:50-13:30
21 Kowalczyk Alicja w trakcie godzin pracy
22 Krauze Wanda w godz. pracy biblioteki
23 Krawcow-Sybilska Ewa piątek 8:55-9:40
24 Krawczak Marek poniedziałek 14:35-15:20
25 Kuczyńska Maria piątek 8:55-9:40
26 Kulesza Anna wtorek 13:45-14:30
27 Lukowska Anna środa 9:50-10:30
28 Łęcka Hanna poniedziałek 15:25-16:10
29 Łucka Ewa poniedziałek 11:45-12:30
30 Markowska Marta wtorek 8:00-8:45
31 Materska Sylwia w godz. pracy świetlicy
32 Michalska Alina w trakcie godzin pracy
33 Michalska Teresa czwartek 11:45-12:30
34 Milczarek Ewa w godz. pracy pedagoga
35 Milej-Popiołek Urszula w godz. pracy świetlicy
36 Modrzejewska Małgorzata środa 9:50-10:35
37 Nagraba Barbara w godz. pracy na świetlicy
38 Nowaczek Agnieszka w godz. pracy na świetlicy
39 Nowicka Krystyna czwartek 11:45-12:30
40 Nurkowska Magdalena czwartek 10:45-11:30
41 Ogrodniczek Paweł czwartek 9:50-10:35
42 Ogrodniczek Piotr poniedziałek 12:50-13:35
43  Olszewska Diana w godz. pracy wicedyrektora
44 Ostrowska Ewelina środa 9:50-10:35
45 Panek-Ruge Marta w godz. pracy świetlicy
46 Piechal Anna wtorek 9:50-10:35
47 Podolska Alicja czwartek 12:50-13:35
48 Poprawa Katarzyna wtorek 8:55-9:40
49 Pyś-Wijas Julita czwartek 12:50-13:35
50 Renik Gabriela czwartek 8:55-9:40
51 Roziński Arkadiusz poniedziałek 10:45-11:30
52 Rożek-Świderska Anna poniedziałek 9:50-10:35
53 Sęsoła Aneta w trakcie godzin pracy
54 Sutkowska Kamila w godz. pracy logopedy
55 Świderek Aleksandra w godz. pracy świetlicy
56 Tijewska Tatiana środa 14:35-15:20
57 Trojakowska-Ciura Aneta piątek 11:45-12:30
58 Wabik-Piórkowska Agnieszka czwartek 9:50-10:35
59 Wachnik Karolina poniedziałek 16:10-16:55
60 Wacławek Lidia środa 11:45-12:30
61 Węglińska Małgorzata  w godz. pracy psychologa
62 Woźniak Beata poniedziałek 9:50-10:35
63 Wyralska Anita wtorek 9:50-10:35
64 Zając Anna w godz. pracy wicedyrektora
65 Zarzycka Ewa wtorek 10:45-11:30
66 Zdunek Beata wtorek 11:45-12:30
67 Żarnoch Krystyna czwartek 13:45-14:30

 

Terminy konsultacji mogą ulec zmianie w przypadku nieobecności nauczyciela lub konieczności zastępowania osoby nieobecnej.