KONSULTACJE DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Lp. Nauczyciel Termin
1 Antonik Agnieszka poniedziałek 10:45-11:30
2 Baka-Zielińska Grażyna poniedziałek 12:50-13:35
3 Bepierszcz Anna w godz. pracy oddziału przedszkolnego
4 Bigos Monika piątek 10:45-11:30
5 Chałatkiewicz Krystyna poniedziałek 14:35-15:20
6 Derus Joanna środa 10:45-11:30
7 Dudek Joanna piątek 9:50-10:35
8 Duplaga Barbara poniedziałek 9:50-10:35
9 Drewecka Anna w godz. pracy oddziału przedszkolnego
10 Fałek Anna w godz. pracy biblioteki
11 Grabowska Małgorzata czwartek 8:00-8:45
12 Gruchała Małgorzata poniedziałek 8:55-9:40
13 Jackowska Urszula w trakcie godzin pracy
14 Janiszek Wioleta wtorek 10:45-11:30
15 Jarząbek Marzena w godz. pracy świetlicy
16 Jaźwińska-Drygas Beata czwartek 9:50-10:35
17 Kamionka Monika piątek 9:50-10:35
18 Knobloch Joanna czwartek 11:45-12:30
19 Koperwas Renata poniedziałek 11:45-12:30
20 Kotowska Danuta wtorek 12:50-13:30
21 Kowalczyk Alicja w trakcie godzin pracy
22 Krauze Wanda w godz. pracy biblioteki
23 Krawcow-Sybilska Ewa piątek 8:55-9:40
24 Krawczak Marek poniedziałek 14:35-15:20
25 Kuczyńska Maria piątek 8:55-9:40
26 Kulesza Anna wtorek 13:45-14:30
27 Lukowska Anna środa 9:50-10:30
28 Łęcka Hanna poniedziałek 15:25-16:10
29 Łucka Ewa poniedziałek 11:45-12:30
30 Markowska Marta wtorek 8:00-8:45
31 Materska Sylwia w godz. pracy świetlicy
32 Michalska Alina w trakcie godzin pracy
33 Michalska Teresa czwartek 11:45-12:30
34 Milczarek Ewa w godz. pracy pedagoga
35 Milej-Popiołek Urszula w godz. pracy świetlicy
36 Modrzejewska Małgorzata środa 9:50-10:35
37 Nagraba Barbara w godz. pracy  świetlicy
38 Nowaczek Agnieszka w godz. pracy  świetlicy
39 Nowicka Krystyna czwartek 11:45-12:30
40 Nurkowska Magdalena czwartek 10:45-11:30
41 Ogrodniczek Paweł czwartek 9:50-10:35
42 Ogrodniczek Piotr poniedziałek 12:50-13:35
43  Olszewska Diana w godz. pracy wicedyrektora
44 Ostrowska Ewelina środa 9:50-10:35
45 Panek-Ruge Marta w godz. pracy świetlicy
46 Piechal Anna wtorek 9:50-10:35
47 Podolska Alicja czwartek 12:50-13:35
48 Poprawa Katarzyna wtorek 8:55-9:40
49 Pyś-Wijas Julita czwartek 12:50-13:35
50 Renik Gabriela czwartek 8:55-9:40
51 Roziński Arkadiusz poniedziałek 10:45-11:30
52 Rożek-Świderska Anna poniedziałek 9:50-10:35
53 Sęsoła Aneta w trakcie godzin pracy
54 Sutkowska Kamila w godz. pracy logopedy
55 Świderek Aleksandra w godz. pracy świetlicy
56 Tijewska Tatiana piątek 7:30 – 8:00
57 Trojakowska-Ciura Aneta piątek 11:45-12:30
58 Wabik-Piórkowska Agnieszka czwartek 9:50-10:35
59 Wachnik Karolina poniedziałek 16:10-16:55
60 Wacławek Lidia środa 11:45-12:30
61 Węglińska Małgorzata  w godz. pracy psychologa
62 Woźniak Beata poniedziałek 9:50-10:35
63 Wyralska Anita wtorek 9:50-10:35
64 Zając Anna w godz. pracy wicedyrektora
65 Zarzycka Ewa wtorek 10:45-11:30
66 Zdunek Beata czwartek 8:55 – 9:40
67 Żarnoch Krystyna czwartek 13:45-14:30

 

Terminy konsultacji mogą ulec zmianie w przypadku nieobecności nauczyciela lub konieczności zastępowania osoby nieobecnej.

 

 GDZIE SZUKAĆ WSPARCIA SPECJALISTÓW?

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pruszkowie                                                                                            ul. Gomulińskiego 2, 00-800 Pruszków
tel. 22 758 68 29

Punkt interwencji Kryzysowej i leczenia traumy dla dzieci , młodzieży i  dorosłych         
ul. Jagiellońska   34
Tel: 226798599

Poradnia Uzależnień dla Dzieci Młodzieży
Ul. Warszawska 42 Tarczyn 05-555
Tel:500 -398-833 lub 22  727-70-63

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna „Mądra Sówka”
Al. Niepodległości 5, Pruszków
tel. 507 107 887

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna ANIMUS
ul. Szkolna 2C, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
tel: 22 755 45 08 , 503 107 149, 507 138 788

Gabinet Terapii Dziecięcej KUBUŚ
ul. Krupińskiego 5a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 734 02 13, 517 303 41

Gabinet Terapii i Wspomagania Rozwoju Dziecka „HUŚTAWKA”
ul. E. Orzeszkowej 5g, 05-825 Grodzisk Mazowiecki                                                                                                                    tel.: 531 636 393

FUNDACJA SAVANT, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Szkoleniowa
ul. Chłapowskiego 47,    02-787 Warszawa
tel.  509 938 519, 601 317 168

Fundacja SCHOLAR
ul. Kubickiego 9 lok. 1,2,3 i 4, 02-954 Warszawa
tel. 22 848 43 24, 607 344 840,  695 055 714

 Fundacja SYNAPSIS
ul. Ondraszka 3, 02-085 Warszawa
tel.: 22 825 87 42

Centrum CBT, Poradnia dla dzieci i młodzieży
ul. Wołodyjowskiego 74, 02-724 Warszawa
tel.: 507 130 919,  22 853 20 50

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
ul. Dzielna 7, 01-154 Warszawa
tel.: 22 468 25 47

 Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
ul. Koszykowa 78, Warszawa
tel. (22) 42-91-139

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży 
ul. 3 Maja 127, 05-420 Józefów
tel. 22 468 25 99

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
ul. Warszawska 42, 05-555 Tarczyn
tel.: 22 727 70 63

Poradnia Zdrowia Psychicznego Dla Dzieci, Młodzieży i Ich Rodzin
ul. Marszałkowska 24, Warszawa
tel. 22 522 74 00

Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży  ze Środowisk Zagrożonych Alkoholizmem OPTA
ul. Wiśniowa 56, 02-520 Warszawa
tel.: 22 826 39 16, 506 399 683

Stowarzyszenie Aslan. Ośrodek Pomocy Psychologicznej Rodzinie
ul. Nowolipie 17, 00-150 Warszawa
tel.: 22 636 49 04, 636 49 12