ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE BEZPŁATNE

Oferta bezpłatnych zajęć organizowanych na terenie szkoły w roku szkolnym 2021/2022:

 

Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Dzień tygodnia Godzina Sala
Koło matematyczne
kl. 1- 3
Beata Woźniak wtorek
środa
11.45-12.30
13.45-14.30
27
32
Koło matematyczne
kl. 4-8
Grażyna Baka – Zielińska czwartek 12.50-13.35 27
Koło matematyczne kl. 8 Grażyna Baka – Zielińska czwartek 14.35-15.20 45
Koło przyrodnicze kl. 1-3 Paulina Godlewska wtorek
wtorek
12.50-13.35
13.45-14
38
40
Koło przyrodniczo – biologiczne kl. 4-8 Paulina Godlewska czwartek 14.35-15.20 49
Koło informatyczne
kl. 1-3
Marta Markowska środa 12.50-13.35 27
Koło informatyczne
kl. 4-8
Joanna Derus poniedziałek 13.45-14.30 46
Koło polonistyczne
kl. 8
Magdalena Nurkowska środa 15.25-16.10 48
Koło teatralne kl. 1-3 Martyna Hummel środa 12.50-13.35 kor.
Koło teatralne kl. 4-8 Magdalena Nurkowska środa 13.45-14.30 48
Koło historyczne kl. 4-8 Tatiana Tijewska środa 14.35-15.20 48
Koło muzyczne kl. 1-3 Dominika Paszkowska wtorek 9.50-10.35 10a/2
Koło muzyczne kl. 4-8 Dominika Paszkowska piątek 14.35-15.20 30
Koło plastyczne kl. 1-3 Agnieszka Nowaczek wtorek 8.20-9.50 10a/2
Koło plastyczne kl. 4-8 Anita Wyralska czwartek 12.50-13.35 scena – sala gim.
Koło sportowe kl. 1-3 Anna Lukowska poniedziałek
wtorek
środa
15.25-16.10
15.25-16.10
14.35-15.20
gim
Koło sportowe kl. 4-8 Piotr Ogrodniczek środa 16.10-17.55 gim
SKS (dziewczęta – siatkówka) Wioleta Janiszek poniedziałek
wtorek
środa
15.30-16.30
10.30-11.30
16.10-17.10
gim
SKS (dziewczęta – siatkówka) Agnieszka Wabik-Piórkowska poniedziałek
środa
15.30-16.30
16.10-17.10
gim
SKS (dziewczęta – koszykówka) Agnieszka Wabik – Piórkowska piątek 14.30-15.30 gim
SKS (chłopcy – piłka nożna) Piotr Ogrodniczek poniedziałek
środa
piątek
13.35-14.35
13.35-14.35
7.55-8.55
gim

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PŁATNE

Oferta odpłatnych, pozaszkolnych zajęć organizowanych na terenie szkoły w roku szkolnym 2021/2022:

  • Szkoła językowa “Personal Tutor” – język angielski kl.0-3
  • Szkoła Tańca “UniqueDance” – zajęcia taneczne
  • Marcin Pintara – zajęcia JUDO
  • Lingo – Star – zajęcia z zakresu robotyki i programowania
  • Piotr Ogrodniczek – tenis ziemny