ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 Oferta bezpłatnych zajęć organizowanych na terenie szkoły w roku szkolnym 2020/2021

 

 

 

Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Dzień tygodnia Godzina Sala
Koło matematyczne
kl. 2- 3
Beata Woźniak poniedziałek 12.45-13.30 46
Koło matematyczne
kl. 4-7
Grażyna Baka – Zielińska poniedziałek 13.40-14.25 44
Koło matematyczne kl. 8 Grażyna Baka – Zielińska czwartek 8.00-8.45 41
Koło przyrodnicze kl. 2-3 Marta Panek – Ruge czwartek 13.40-14.25 49
Koło przyrodnicze kl. 2-4 Renik Gabriela środa 14.30-15.15 44
Koło informatyczne
kl. 2-4
Joanna Derus środa 13.40-14.25 46
Koło informatyczne
kl. 5-8
Joanna Derus wtorek 13.40-14.25 46
Koło polonistyczne
kl. 7-8
Beata Zdunek poniedziałek 8.00-8.45 43
Koło teatralne kl. 2-3 Ewa Zarzycka piątek 14.30-15.15 36
Koło teatralne kl. 4-8 Magdalena Nurkowska środa 14.30-15.15 43
Koło historyczne Tatiana Tijewska wtorek 13.40-14.25 40
Koło muzyczne Dominika Paszkowska wtorek 13.40-14.25 50
Koło plastyczne kl. 2-3 Agnieszka Nowaczek poniedziałek 15.00-15.45 36
Koło plastyczne kl. 4-8 Anita Wyralska poniedziałek 14.30-15.15 49
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl. 3a Beata Woźniak poniedziałek 10.45-11.30 po
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl. 8a Grażyna Baka – Zielińska piątek 8.00-8.45 45
Zajęcia pomagające w uczeniu matematyki
kl. 4c
Grażyna Baka – Zielińska wtorek 9.50-10.35 po
Zajęcia pomagające w uczeniu matematyki
kl. 7a
Grażyna Baka – Zielińska czwartek 13.30-14.15 32
Zajęcia pomagające w uczeniu matematyki kl. 6a, 7b, 7c Renata Koperwas poniedziałek 14.30-15.15 45
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl.6 Renata Koperwas środa 14.30-15.15 50
Zajęcia pomagające w uczeniu historii Tatiana Tijewska środa 12.45-13.30 46
Koło sportowe kl. 2-3 Anna Lukowska wtorek 12.45-13.30 gim
Koło sportowe kl. 4-8 Arkadiusz Roziński wtorek 14.30-15.45 gim
SKS (dziewczęta – siatkówka) Wioleta Janiszek poniedziałek
środa
15.20-16.50
16.10-17.10
gim
SKS (dziewczęta – siatkówka) Agnieszka Wabik-Piórkowska poniedziałek
środa
15.20-16.20
15.20-16.20
gim
SKS (chłopcy – piłka nożna) Piotr Ogrodniczek poniedziałek
czwartek
16.20-17.20
16.00-17.00
gim

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PŁATNE

Oferta odpłatnych, pozaszkolnych zajęć organizowanych na terenie szkoły w roku szkolnym 2020/2021:

  • Szkoła językowa “Personal Tutor” – język angielski kl.0-3
  • “Happy Bricks” – budowanie z klocków Lego modeli zgodnie z instrukcjami
  • Szkoła Tańca “Jaremi” – zajęcia taneczne
  • Szkoła Tańca “UniqueDance” – zajęcia taneczne
  • Tomasz Sikorski – sztuki walki
  • Marcin Pintara – zajęcia JUDO
  • Piotr Ogrodniczek – tenis ziemny