WYDARZENIA

ROK SZKOLNY 2021/2022

SPOTKANIA Z PRZEDSTAWICIELAMI ZAWODU W ÓSEMCE – STRAŻNIK GRANICZNY

W ramach współpracy z rodzicami oraz realizacji szkolnego projektu, w dniu 10 listopada klasę 2d odwiedzili przedstawiciele Straży Granicznej. Uczniowie poznali specyfikę zawodu strażnika. Dowiedzieli się gdzie może wykonywać swoją służbę i w na czym polega jego praca, oraz poznali Dropsa – psa strażnika. Drops dzielnie wykonywał polecenia swojego opiekuna, wszyscy byli pod wrażeniem jego umiejętności. Zajęcia były bardzo ciekawe i interesujące. Bardzo dziękujemy Panu Michałowi, Pani Ani i Dropsowi!

Zapraszamy do galerii

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

W dniu 14 października 2021r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w tak oczekiwanym i podniosłym wydarzeniu jakim jest złożenie przysięgi pierwszoklasisty. Wydarzenie to wzbudziło wiele emocji. W czasie akademii każdy uczeń z przyjemnością prezentował swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem było złożenie przez dzieci ślubowania na sztandar szkoły oraz dokonanie przez panią Dyrektor aktu pasowania na ucznia. Miłym akcentem były słodkie upominki i pamiątkowe zdjęcia. Pierwszoklasistom, w tak ważnym dla nich dniu, życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Wkrótce zapraszamy do galerii

OBCHODY DNIA PAMIĘCI WIĘŹNIÓW OBOZU DULAG 121 I NIOSĄCYCH IM POMOC

2 października 2021 r., w dniu Narodowego Dnia Pamięci o Ludności Cywilnej Powstańczej Warszawy  w Pruszkowie odbyły się uroczyste obchody „Dnia Pamięci Więźniów Obozu Dulag 121 i Niosących Im Pomoc” organizowane przez Powiat Pruszkowski, Miasto Pruszków, Instytut Pamięci Narodowej, Urząd do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz  Muzeum Dulag 121. W tak ważnym dniu nie mogło nas zabraknąć.

Zapraszamy do galerii

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbyło się 01.09.2019r.