DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8

 

DYREKTOR SZKOŁY

 

MAGDALENA KULMACZEWSKA

 

Z-CA DYREKTORA SZKOŁY

 

DIANA OLSZEWSKA

JOANNA KNOBLOCH

 

GRONO PEDAGOGICZNE:

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

ANNA BEPIERSZCZ

IWONA CHWALIŃSKA

LIDIA DĘBKOWSKA

JOANNA DUDEK

ANNA DREWECKA

MARTYNA HUMMEL

MONIKA KĄDZIELA – WOŹNIAK

DANUTA KOTOWSKA

DARIA NASIŁOWSKA

PAULINA PŁUCIENNIK – CIOCH

ALICJA PODOLSKA

ALICJA SIWIŃSKA

BEATA WOŹNIAK

EWA ZARZYCKA

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE DZIECI O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH:


MONIKA BIGOS – WSPOMAGANIE

BARBARA DUPLAGA – WSPOMAGANIE

BEATA JAŹWIŃSKA-DRYGAS – WSPOMAGANIE

JOANNA KNOBLOCH – WSPOMAGANIE/EW

MARIA KUCZYŃSKA – WSPOMAGANIE

ANNA KULESZA – WSPOMAGANIE

HANNA ŁĘCKA – WSPOMAGANIE

MARTA MARKOWSKA – WSPOMAGANIE

MARTA PANEK – RUGE  – WSPOMAGANIE

JULITA PYŚ – WIJAS – WSPOMAGANIE

ANNA SIENKIEL – WSPOMAGANIE

KAROLINA WACHNIK – WSPOMAGANIE

KATARZYNA WOJTAŚ – WSPOMAGANIE

ANITA WYRALSKA – WSPOMAGANIE

ANNA ZAJĄC – TERAPIA PEDAGOGICZNA

KRYSTYNA ŻARNOCH – WSPOMAGANIE

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

MARZANNA JARZĄBEK

SYLWIA MATERSKA

URSZULA MILEJ – POPIOŁEK

MAŁGORZATA MODRZEJEWSKA

AGNIESZKA NOWACZEK

MARTA PANEK – RUGE

ALEKSANDRA WASZCZYK

JĘZYK POLSKI

MONIKA KAMIONKA

MAGDALENA NURKOWSKA

ANETA TROJAKOWSKA – CIURA

BEATA ZDUNEK

JĘZYK ANGIELSKI

KRYSTYNA CHAŁATKIEWICZ

MAGDALENA KOLĘDA

EWA ŁUCKA

PAWEŁ OGRODNICZEK

ANNA SIENKIEL

DOROTA PUŚLECKA

KATARZYNA ŻYRA

MATEMATYKA

AGNIESZKA ANTONIK

GRAŻYNA BAKA – ZIELIŃSKA

RENATA KOPERWAS

KRYSTYNA NOWICKA

DIANA OLSZEWSKA

HISTORIA 

TATIANA TIJEWSKA

DAMIAN STACHAŃSKI

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

DAMIAN STACHAŃSKI

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

KATARZYNA STAŃ

INFORMATYKA

JOANNA DERUS

RENATA KOPERWAS

ANETA SĘSOŁA

JĘZYK NIEMIECKI

EWELINA OSTROWSKA

AGATA NOROWSKA

AGNIESZKA JASIŃSKA

GEOGRAFIA

EWA GOŃDA

ANETA SĘSOŁA

BIOLOGIA/ PRZYRODA

LIDIA WACŁAWEK

PAULINA GODLEWSKA

CHEMIA

JUSTYNA SOCHACKA

FIZYKA

AGNIESZKA ANTONIK

RELIGIA

MAREK KRAWCZAK

KATARZYNA POPRAWA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

WIOLETA JANISZEK

MAGDALENA KULMACZEWSKA

ANNA LUKOWSKA

PIOTR OGRODNICZEK

ARKADIUSZ ROZIŃSKI

AGNIESZKA WABIK – PIÓRKOWSKA

PLASTYKA

URSZULA JACKOWSKA

ANITA WYRALSKA

MUZYKA

DOMINIKA PASZKOWSKA

TECHNIKA

JOANNA DERUS

ARKADIUSZ ROZIŃSKI

DORADZTWO ZAWODOWE

JOANNA KNOBLOCH

BIBLIOTEKA

ANNA FAŁEK

WANDA KRAUZE

PEDAGOG

EWA MILCZAREK

LOGOPEDA

KAMILA SUTKOWSKA

PSYCHOLOG

MAŁGORZATA WĘGLIŃSKA