NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

ZAWODY PŁYWACKIE UCZNIÓW O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH

Dnia 5 grudnia na basenie Kapry w Pruszkowie odbyły się zawody pływackie dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami pływackimi, czego dowodem są uzyskane puchary, medale oraz cenne nagrody.

I miejsceAleksandra Wolska i Bartłomiej Turski
II miejsce – Zofia Szyrma
III miejsce – Izabella Grzyszczok

KONKURS HISTORYCZNO – LITERACKI “PIERWSZY DZIEŃ WOLNOŚCI”