NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

os1

KURATORYJNY KONKURS POLONISTYCZNY

W konkursie polonistycznym zorganizowanym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie uzyskała tytuł

Laureat Konkursu Polonistycznego

Julia Sobiech uczennica kl.VIc

 

IV OGÓLNOPOLSKI PIJARSKI KONKURS GRAMATYCZNY

15.03.2014r. w siedzibie Szkół Pijarskich w Warszawie odbył się finał
IV Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego im. ks. Onufrego Kopczyńskiego.

Tytuł finalisty zdobyły dwie uczennice z naszej szkoły:

Marta Pieńkowska uczennica kl. VId

Julia Sobiech uczennica kl. VIc

 

MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „MISTRZ ORTOGRAFII”

15.04.2014r. w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII”.

I miejsce zajęła Julia Sobiech, ucz. kl.VIc

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY “LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1939 -1945”

W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej”

uczeń klasy VId Marcin Bartosiewicz

zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

2 kwietnia br. odbył się III etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej”.

Marcin Bartosiewicz został laureatem

 

marcin3marcin4marcin5

 

os2

KONKURS RECYTATORSKI “WARSZAWSKA SYRENKA”

W konkursie recytatorskim “Warszawska Syrenka”do etapu gminnego zakwalifikowali się uczniowie:

Magdalena Szymaniak VIc

Marta Pieńkowska VId

Marta Ratajczyk VIb

Nikola Przanowska IVa

Ilona Skrzypczak Vb

W etapie powiatowym w kategorii klasy 0-III laureatem został

Jan Zdziarski uczeń klasy IIId

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EDUKACYJNO – ARTYSTYCZNY

„MOJA SZKOŁA W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”

II miejsce – Tomasz Skowroński IVa

III miejsce – Kacper Zawiślak Vd

pływanie

 

MISTRZOSTWA PRUSZKOWA W PŁYWANIU

W rozgrywanych na pływalni Kapry Mistrzostwach Pruszkowa w pływaniu indywidualnym, zdobyli medale:

II miejsce – Maria Szmul IIIe

II miejsce – Barbara Kurzac

III miejsce – Mateusz Graśkiewicz

 

ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR STAROSTY DLA DZIECI Z KLAS INTEGRACYJNYCH

I miejsce – Mieszko Wysocki Ib

II miejsce – Bartosz Borowiec IIIa

II miejsce – Aleksandra Liszecka IIIa

III miejsce – Paulina Śmietanka VIb