WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

do WIELKIEJ ZBIÓRKI KSIĄŻEK 2017 dla Małych i Dużych Pacjentów!

Jeżeli mają Państwo w swoich zbiorach książki dla dzieci i młodzieży oraz czytadła dla dorosłych to dołączcie do ‘’Zaczytanego Świata” i weźcie udział w akcji.

Uwaga!

• książki muszą być w idealnym stanie lub nowe,
  • wydane po 2000 roku,
  • zbiórka w naszej szkole trwa od 04 do 17.05.2017 roku,
  • książki należy przynosić do biblioteki lub czytelni szkolnej.

Zebrane książki zostaną przekazane do warszawskich szpitali, gdzie powstaną biblioteki dla chorych pacjentów.

Akcja prowadzona jest pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowe, Ministerstwa Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka.

Zachęcamy do udziału!

biblioteka i czytelnia

Zakończyliśmy akcję Wielka Zbiórka Książek Zebraliśmy 217 egzemplarzy książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Książki zostały przekazane do Organizatora, który rozdzieli je do poszczególnych placówek w Warszawie.

Bardzo dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję.