WOŚP 8 stycznia 2011

Szkoła Podstawowa nr 8 w Pruszkowie jak co roku włącza się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcemy poinformować, że przewidziane są liczne atrakcje, które mają wspomóc tę zbiórkę. Serdecznie zapraszamy!!
Ruszamy o godzinie 11:00.
O godzinie 12:00 – odbędzie się bal karnawałowy dla najmłodszych – zapraszamy wszystkie dzieci!
O godzinie 13:00 – odbędzie się pokaz tańca ze szkoły tańca „Jaremi”;
O godzinie 13:30 – odbędzie się licytacja bardzo atrakcyjnych przedmiotów sponsorowanych przez różne firmy z Pruszkowa oraz Straż Miejską, która ofiaruje do licytacji m.in. oryginalny dres sportowy (rozmiar XL) zawodników kadry narodowej koszykówki z logo sponsora firm Prokom i Lotto oraz oficjalną piłkę ligową do koszykówki z podpisem ŁUKASZA KOSZARKA.
Od godziny 11:00 w szkole będzie funkcjonować kawiarenka, sklepik, loteria fantowa. Będzie można również zjeść coś na gorąco, skorzystać z malowania twarzy i paznokci oraz poskakać na trampolinie.
Serdecznie zapraszamy i liczymy, że zobaczymy się wkrótce:)